Неділя, 3 Березня, 2024

Як завантажити електронну пошту з Gmail

Одного разу ви можете отримати повідомлення від Google про те, що з якихось причин ваш обліковий запис заблоковано. Це означає, що ви миттєво втрачаєте доступ до своїх даних, включаючи електронні листи. Усього за кілька простих кроків ви можете завантажити електронний лист або вкладення на локальний диск, щоб ніхто не міг заблокувати ваш доступ до даних.

Щоб завантажити електронний лист зі свого облікового запису Gmail, відкрийте Gmail на комп’ютері Mac або Windows і виберіть електронний лист, який потрібно завантажити.

Далі клацніть значок «Ще» (три крапки у вертикальній лінії) у верхньому правому куті електронного листа.

Нарешті, у нижній частині спадного меню натисніть «Завантажити повідомлення».

Електронне повідомлення буде завантажено як файл EML і зазвичай його можна знайти в папці «Завантаження». Щоб відкрити файл, вам знадобиться локальний поштовий клієнт, наприклад, Outlook чи The Bat.

Як завантажити вкладення електронного листа з Gmail

Щоб завантажити вкладення електронної пошти, відкрийте Gmail на комп’ютері Mac або Windows і виберіть електронний лист із вкладенням, яке ви бажаєте завантажити.

Вкладення можна знайти внизу електронного листа. Наведіть курсор на вкладення, а потім натисніть кнопку Завантажити.

Почнеться завантаження вкладення, яке зазвичай можна знайти в папці «Завантаження».

Як завантажити всі свої дані з Gmail

Ви також можете завантажити всі свої дані Gmail одночасно, включаючи непрочитані, прочитані, надіслані, чернетки та заархівовані повідомлення. Якщо ваша електронна пошта є частиною організації, можливо, ви не зможете завантажити певні речі, якщо взагалі щось зможете завантажувати. Якщо у вас є права суперадміністратора власного домену, ви можете завантажити будь-що.

Щоб почати, відкрийте браузер і перейдіть на сторінку Google Download Your Data https://takeout.google.com/. Усі служби Google вибрано за умовчанням. Якщо ви хочете лише завантажити свої дані Gmail, зніміть прапорці з усіх елементів, а потім лише поставте прапорець поруч із «Пошта».

Далі прокрутіть донизу сторінки та натисніть «Наступний крок».

Вам потрібно буде вибрати тип і розмір файлу, частоту та місце призначення. Налаштувавши налаштування на свій смак, натисніть «Створити експорт».

Потім Google почне створювати копії всіх ваших файлів із Gmail. Цей процес може тривати досить довго, від кількох годин до кількох днів. Після завершення експорту ви отримаєте електронний лист із посиланням для завантаження.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися