Вівторок, 16 Квітня, 2024

Навушники Apple AirPods виявилися проблемними

Незважаючи на те, що бездротові навушники Apple AirPods з’явилися в продажу тільки кілька тижнів тому й досі є дефіцитом, чимало користувачів висунули претензії щодо якості гаджета, пише 4pda.

apple-airpods-3

Покупці, які встигли випробувати «яблучну» новинку, зіткнулися з неприємною особливістю. Як виявилося, AirPods досить швидко розряджаються.

На сьогоднішній день у відповідній гілці на офіційному форумі компанії Apple чимало власників нових навушників заявили про проблему. Скарги однакові: AirPods швидко втрачають заряд, причому це відбувається навіть у тому випадку, коли навушники не використовуються.

За словами деяких користувачів, усього за кілька годин AirPods можуть розрядитися на 5%, а зарядний кейс протягом дня може втратити до 30% заряду. Також власники нової гарнітури відзначають, що самі навушники розряджаються нерівномірно: один сідає швидше, ніж інший. Дехто вважає, що це пов’язано з наявністю вбудованого мікрофона в одному з навушників.

На даний час представники Apple пропонують користувачам, які зіткнулися зі швидким розряджанням AirPods, повернути навушники або здати їх до сервісного центру. Однак багато хто з користувачів побоюється, що в такому випадку вони на тривалий час залишаться без гарнітури.

Офіційно навушники Apple AirPods ще не доступні в Україні, однак торговельні мережі вже назвали їхню ціну та відкрили прийом попередніх замовлень.

Олексій Ліщук
Олексій Ліщук
IT-журналіст з давніх-давен. Володіє унікальним талантом знаходити чудові речі в китайських інтернет-магазинах.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися