Субота, 2 Березня, 2024

Навушники AirPods можуть стати самостійними: як Apple хоче позбутися залежності від iPhone

Сьогодні навушники AirPods залишаються аксесуаром для смартфона, оскільки вони потребують iPhone або інший пристрій як джерело звуку. Але це може змінитися в майбутньому, і ці навушники можуть стати самостійним пристроєм для відтворення музики. Про це свідчить новий патент Apple, в якому чохол для AirPods отримав інтерактивний дисплей.

Як зазначає Patently Apple, Бюро патентів і товарних знаків США видало Apple патент на змінений дизайн зарядного футляра AirPods. Передня частина корпусу матиме сенсорний дисплей, подібний до Apple Watch.

Згідно з описом патенту та зображеннями, дисплей, вбудований у корпус, забезпечуватиме керування медіафайлами та навіть базові програми, такі як Карти, Погода та сповіщення.

Крім того, згідно з патентом, користувачі зможуть перемикатися між програмами за допомогою команд Siri. На одному із зображень навіть показано можливість передачі пісні з AirPods на HomePod за допомогою Handoff.

Минулого року Apple офіційно відправила свої музичні плеєри iPod в історію після більш ніж 20 років їхнього існування. Компанія заявила, що музика живе в інших її продуктах, таких як iPhone, HomePod і, звичайно, AirPods. Можливо, додавання деяких основних функцій до бездротових навушників Apple може стати способом відродження iPod у сучасну епоху.

Ще одна можливість — зробити чохол додатковим аксесуаром для iPhone. Це дозволить користувачам, які не мають Apple Watch, отримати доступ до деяких основних засобів керування медіа та інших міні-додатків, не дістаючи iPhone із кишені.

На жаль, немає чуток про те, що Apple планує змінити дизайн корпусу AirPods. Патент був поданий компанією Apple у вересні 2022 року, що свідчить про те, що компанія дійсно могла досліджувати цю ідею.

Звичайно, Apple подає багато патентів, але лише деякі з них використовуються в реальних пристроях. Тим не менш, інтригуюче уявити AirPods під управлінням власної операційної системи та з інтерфейсом у вигляді сенсорного екрану.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися