Найкращу мобільну камеру можна використовувати на повну лише 300 секунд

Мова йде про нову можливість Galaxy S9+, а саме – зйомку контенту у форматі 4К при 60 кадрах на секунду

Флагманський смартфон Samsung Galaxy S9+, який дебютував на MWC 2018, за тестами DxOMark отримав найкращу камеру серед усіх смартфонів. Однак власники не зможуть користуватися нею на повну стільки, скільки їм захочеться. Вендор встановив обмеження в 300 секунд.Galaxy S9+

Мова йде про нову можливість Galaxy S9+, а саме – зйомку контенту у форматі 4К при 60 кадрах на секунду. Рівно через 5 хвилин після активації відеозапису із зазначеними параметрами смартфон автоматично припинить зйомку. Штучне обмеження тривалості запису присутня як у моделі з чіпом Exynos 9810, так і у версії на базі Snapdragon 845.

Розробники вже не вперше дивують штучними обмеженнями. Наприклад, у моделі LG G5 також обмежували тривалість 4К-відео з 30 кадрами на секунду часом у 5 хвилин. Експерти пояснюють це тим, що зйомка відео у 4К, особливо з подвійною частотою кадрів, вимагає усі обчислювальні ресурси смартфона. При цьому сучасні девайси мало пристосовані для тривалої роботи при повному навантаженні. Розробники, щоб перестрахуватися, вводять подібні ліміти.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я