Неділя, 14 Липня, 2024

Ncore Retro – клавіатура для справжніх хіпстерів

Компанія Nanoxia зважилася на випуск механічної клавіатури Ncore Retro, стилізованої під старовинну друкарську машинку з круглими клавішами, пише anandtech. Пристрій відзначає стильний дизайн і сучасні перемикачі Kailh White. Клавіші легко знімаються для заміни або чищення. Клавіатура має вологонепроникні властивості, тому випадково розлита склянка чаю ніяк не вплине на її роботоздатність.

ncore_dretro_01

Функції Anti-Ghosting і N-Key Rollover забезпечують розпізнавання необмеженої кількості одночасно натиснутих кнопок. Ncore Retro має додатковий ряд функціональних клавіш для управління функціями мультимедіа. Так само, як це реалізовано в ноутбуках, додаткові функції активуються клавішею Fn. Клавіатура доступна з трьома різними розкладками клавіш – німецькою, британською та американською.

ncore_dretro_03

Клавіатура виготовлена з пластику з хромованим оздобленням граней кнопок і корпусу. Для підключення до комп’ютера використовується порт USB з частотою опитування 1000 Гц. Підсвічування кнопок відсутнє. Габарити виробу становлять 465x150x69 мм, маса – 1,3 кг. Заявлений термін служби перемикачів – 70 млн натискань. Хід клавіш дрівнює 4 мм.

ncore_dretro_02

Ціна Nanoxia Ncore Retro становить 110 євро.

Олексій Ліщук
Олексій Ліщук
IT-журналіст з давніх-давен. Володіє унікальним талантом знаходити чудові речі в китайських інтернет-магазинах.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися