Четвер, 30 Травня, 2024

Як в Telegram додати стікери

Telegram дозволяє додати ще більше емоціональності у спілкуванні, розширивши стандартні емоджі власними стікерами.

Додати стікери в Telegram можна з кількох джерел. Це можуть бути надіслані кимось стікери або спеціально завантажений набір стікерів.

Щоб стікерпак у свій месенджер і мати змогу відправляти такі самі досить натиснути на стікер. Месенджер відобразить усі картинки з набору, а трохи нижче можна помітити кнопку додавання стікерів.

Завантажувати набори стікерів можна безпосередньо в чаті. Тапніть на поле для набирання тексту та натисніть на смайлик збоку. У меню, що з’явиться, оберіть іконку наборів стікерів, яка розміщена справа в рядку.

Тапніть на кнопку у вигляді плюса, щоб відкрити список доступних стікерів. Обирайте популярні набори або шукайте ті, що подобаються саме вам.

Оскільки стікери мають вільну асоціацію з емотиконами, при виборі емодзі Telegram також відобразить пов’язані з ним стікери.

Для видалення стікерів зі свого месенджера потрібно в будь-якому чаті тапнути іконку смайлика, яка знаходиться зліва від поля введення тексту. Після цього відшукайте іконку у вигляді шестерінки та натисніть її. У меню, що відкриється, знайдіть непотрібний набір стікерів та тапніть на кнопку у вигляді трьох точок, яка знаходиться праворуч обраного набору. У меню оберіть видалення набору.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися