Четвер, 22 Лютого, 2024

Новини від Facebook не завжди бувають «органічними»

Facebook_lite

Редагування стрічки популярних новин у Facebook дійсно мало місце. Але воно відбувалося не так, як про це написали багато ЗМІ. Теми не відбиралися вручну, хоча до стрічки популярних потрапляли матеріали, які не відображали поточне «органічне» спілкування на Facebook.

Нову інформацію про роботу модуля популярних новин Facebook надало видання Guardian, яке опублікувало документи соцмережі, разом з копією посібника з відбору популярних новин Facebook Trending Review Guidelines. На його основі куратори обирали, «розкручували» та блокували ті чи інші теми.

Віце-президент Facebook з глобальної роботи Джастін Ософскі уточнив, як працював такий відділ кураторів. Він сказав, що теми, які можна включати до стрічки, генерував алгоритм. Програма шукала матеріали, які нещодавно мали сплеск популярності на Facebook. Вона також досліджувала стрічку новин RSS на сторонніх сайтах. Соцмережа опублікувала список з 1000 новин, які отримали таким чином.

Слова Ософскі суперечать словам віце-президента Facebook з пошуку Тома Стока. Він сказав, що модуль популярних новин розробили, аби відображати поточне спілкування на Facebook. «Ми не додаємо новини у стрічку популярних штучно», – сказав Стокі.

Ось що сказав на цю тему Марк Цукерберг: «Facebook дає кожному голос. Ми віримо, що світ стає кращим, коли люди з різними ідеями можуть поділитися своїми думками. Це те, що робить соціальні медіа унікальними.

Модуль популярних новин Trending Topics створили, щоб він показував найбільш затребувані розмови на Facebook. Ми маємо суворі правила, які не дозволяють ставити одну точку зору вище іншої та подавляти політичну перспективу.

Ми проводимо розслідування, щоб наші команди підтримували цілісність цього продукту. Ми не знайшли свідчень, що звинувачення у редагуванні популярних новин правдиві. Якщо ми знайдемо щось, що суперечить нашим принципам, даю вам слово, ми додатково працюватимемо над цим».

Глава Facebook Марк Цукерберг також заявив про бажання зустрітися з «провідними консерваторами», щоб обговорити з ними правила публікації матеріалів у розділі «Популярні новини».

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися