П’ятниця, 1 Березня, 2024

Opera Touch – новий браузер на Android для роботи однією рукою

Opera випускає новий мобільний браузер, який отримав кілька цікавих рішень в інтерфейсі для більшої зручності в роботі однією рукою. Він називається Opera Touch та призначений для Android.Opera Touch

Перша адаптація браузера для роботи однією рукою помітна одразу після запуску. Вводити адресу сайту чи пошуковий запит можна після старту програми.

Після відкриття веб-сторінки при гортанні її вгору в нижній частині екрану з’являється кнопка, яка дозволяє переключитися на інші вкладки або відкрити нову. Більшість сучасних браузерів розміщують перемикач вкладок вгорі екрану, що не зручно. Адже діагоналі сучасних екранів вже давно перевищують можливості людської руки дотягнутися у верхню частину дисплею.

Opera Touch також має опцію переходу з ПК на смартфон. Відкритий на копмп’ютері сайт можна продовжити переглядати на мобільному і навпаки. Опція «продовжити з комп’ютера» автоматично з’являється при відкритті нової вкладки на смартфоні. Для більш надійної синхронізації можна скористатися вбудованою в браузер функцією Flow. Вона створює потік переведених веб-сайтів, між якими можна переключатися.

Веб-навігатор Opera Touch доступний сьогодні лише на Android. Версію для iOS розробники обіцяють найближчим часом.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися