Павербанк Apple MagSafe Battery Pack не здатний зарядити iPhone на 100%

Павербанк MagSafe не має достатньо енергії щоб повністю зарядити навіть крихітний за сучасними стандартами акумулятор iPhone 12 Mini

Ємність фірмового павербанка Apple, який презентували нещодавно, виявилася такою, що не в змозі повністю відновити заряд невеликих за ємністю акумуляторів iPhone. Зовнішній акумулятор MagSafe вартістю $99 призначений лише для часткового заряджання, пишуть його перші користувачі.

Павербанк MagSafe Battery Pack не має достатньо енергії щоб повністю зарядити навіть крихітний за сучасними стандартами акумулятор iPhone 12 Mini. Ємність батареї у цього смартфона складає 2 227 мА*год.

Зовнішній акумулятор Apple зміг зарядити цей смартфон з нуля до 83%. Для цього йому знадобилося 130 хвилин – заряджання відбувалося потужністю приблизно 5 Вт.

На старших моделях iPhone 12, акумулятори яких майже удвічі більші за батарею iPhone 12 Mini результати заряду будуть ще скромнішими. Так iPhone 12/12 Pro мають батарею 2815 мА*год, iPhone 12 Pro Max – 3687 мА*год.

Традиційно Apple не вказує в характеристиках ємність вбудованого акумулятора. За інформацією ЗМІ, MagSafe Battery Pack має батарею 1460 мА*год.

Зважаючи на вартість MagSafe Battery Pack, користувачам iPhone 12 може бути економічно вигідніше купити кілька звичайних павербанків.

Зовнішній акумулятор ємністю близько 10 000 мА*год можна придбати приблизно за $12. Такий павербанк зможе з нуля зарядити акумулятор смарфтона 2-3 рази залежно від того, який саме смартфон заряджається.

За суму в $99 можна придбати близько 8 павербанків ємністю 10 000 мА*год. Це дозволить розмістити їх у будь-яких стратегічних місцях: вдома, на роботі, на дачі тощо. Так можна уникнути необхідності носити павербанк з собою, не турбуватися про заряджання і при цьому телефон залишиться таким же тонким як і раніше.

Альтернативно можна придбати павербанк для iPhone 12 з бездротовим магнітним заряджанням від Anker. При вартості у $50 він надає 5 000 мА*год.