Вівторок, 28 Травня, 2024

Карти у iOS 15 дозволять уникати екстремально поганої погоди

Свіжа версія операційної системи для смартфонів iPhone дозволить їхнім власникам краще бути готовими до глобальних змін клімату та викликаних цим екстремально поганих погодних явищ. Вбудовані у iOS 15 карти будуть попереджати про природній катаклізм на обраному шляху.

Таку можливість помітили у третій бета-версії iOS 15. Карти виводитимуть на екран попередження про стихійне лихо попереду та пропонуватиме маршрути об’їзду цієї поганої погоди. Поки що відомо про попередження про повені, однак цілком можливо, що карти інформуватимуть і про інші природні катаклізми.

Вперше Apple iOS 15 показали на конференції Worldwide Developers Conference, яка пройшла в червні. Тоді ж Apple випустила першу бета-версію. Сьогодні публічно доступна вже третя бета-версія, а фінальний публічний реліз очікується восени разом із запуском iPhone 13.

Хоча Apple додає нові функції паралельно в актуальну iOS 14 та майбутню iOS 15, остання матиме значно більше можливостей. У iOS 15 будуть такі опції як дзвінки по FaceTime з користувачами Android, простіший обмін у iMessage поліпшена навігація в картах. FaceTime також запропонує просторове аудіо та стане більш схожим на Zoom.

Користувачі iPhone можуть встановити бета-версію iOS 15 уже зараз. Потрібно бути готовим до певних багів, а також необхідно пам’ятати, що бекапи iCloud, які зроблені у iOS 15 не можна відновити на пристрої з iOS 14. Щоб встановити бета-версію iOS 15 необхідно стати учасником програми тестування за посиланням beta.apple.com/sp/betaprogram/ та слідувати інструкціям по інсталяції.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися