Неділя, 21 Квітня, 2024

Перевірка пошти триває як відпустка

Робітники витрачають значну кількість часу на роботу з електронними листами після роботи. За рік на це їм потрібно більше часу, ніж вони проводять у відпустці, підрахували аналітики агенції Samanage.

Експерти опитали 1500 дорослих громадян США та з’ясували, що 35% з них на роботу з поштою витрачає щодня близько години після роботи. За рік це підсумовується до 30 днів – майже як відпустка.

Майже 23% кажуть, що часто дивляться в папку «Вхідні» під час вечері. Близько 19% респондентів відповіли, що вони часто прокидаються, аби перевірити свою поштову скриньку. Це особливо актуально для молодих людей – 40% з них прокидається, щоб дізнатися про нові надходження.

Експерти кажуть, що 40% робітників не мають налаштувань, які б відокремлювали їхню пошту в неробочі години. Вони пропонують працівникам відділяти роботу від дозвілля та повністю вимикати девайси після роботи. Аналітики також закликають компанії допомагати своїм робітникам налаштувати автоматичний контроль пошти в позаробочий час. Інакше, за їхніми словами, робітники продовжать витрачати свій цінний приватний час на листи, які, можливо, можуть почекати.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися