Субота, 24 Лютого, 2024

Першим смартфоном на полегшеному Android Go стане індійський Micromax Bharat

Кілька місяців тому Google випустила полегшений Android Go для надбюджетних смартфонів. Днями з’явилася інформація про те, що пошуковий гігант підписав угоди на випуск таких мобільників. Вони призначені для ринків, що розвиваються, і одним із таких є Індія.Micromax BharatGoogle підписав угоду про випуск з багатьма індійськими виробниками, серед яких Micromax, Іntex, Lava, Karbonn. Першою компанією, яка випустить смартфон на Android Oreo (Go Edition) вартістю близько $31,5, стане Micromax. Модель називатиметься Micromax Bharat Go та працюватиме в мережах четвертого покоління. Подробиці про апаратні характеристики стануть відомі 26 січня – у день презентації.

Android Oreo (Go Edition) призначена для апаратів з оперативною пам’яттю обсягом 512 МБ-1 ГБ, а також до 8 ГБ флеш-накопичувача. Вона пропонує поліпшену продуктивність та безпеку, набір «полегшених» додатків Google, Google Play виділяє додатки, які найкраще підійдуть до девайсів початкового рівня. Окрім цього, у вбудованому браузері Chrome за замовчуванням увімкнена опція економії трафіку, що повинно заощадити до 600 МБ на рік.

Головні світові розробники мобільних процесорів – MediaTek і Qualcomm – підтвердили свою зацікавленість новою мобільною ОС від Google. Вендори заявили про готовність випускати чіпсети, оптимізовані для операційної системи Android Oreo Go edition.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися