Субота, 9 Грудня, 2023

Першому мобільному гаджету з підтримкою 5G необхідний візок

Компанія Ericsson, яка вже давно не займається споживчими гаджетами, а працює над телеком-галуззю на промисловому рівні, тестує перший мобільний гаджет з підтримкою мереж п’ятого покоління. Правда, мобільність у нього зовсім не така, як, скажімо, у смартфона чи планшета. Для його транспортування знадобився візок на колесах.

Уся телеком-індустрія сьогодні говорить про те, що в 2020 році можна очікувати на появу перших мереж 5G. І багато хто вже тестує даний стандарт, зокрема, компанія Ericsson. Перший гаджет, який здатний працювати в мережах наступного покоління, поки що більше вражає не швидкістю роботи інтернету, а своїми розмірами.

Технічно пристрій можна вважати мобільним, оскільки його робота не прив’язана до певного місця. Причина великих розмірів нового прототипу криється не в браку технологій. Гаджет дозволяє тестувати роботу 5G відразу в декількох типах пристроїв: смартфонах, планшетах або комп’ютерах. Залежно від завантаженої програми, тестовий пристрій може прикинутися будь-яким із цих девайсів.

Прототип уже здатний працювати на швидкостях, які стануть доступними з мережами п’ятого покоління: це 2 Гбіт/с, або в десять разів більше швидкості, яка доступна в більшості 4G-мереж. Як розповідають в Ericsson, жодних проблем створювати звичні компактні пристрої для підтримки 5G немає, а даний гаджет використовується інженерами, оскільки максимально пристосований для тестування нового стандарту в різних режимах.

 

  • Теги
  • 5G
TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися