Показали перші фотографії рекордної камери для смартфонів на 64 Мп

Камера на 64 мегапікселі смартфона Realme має сенсор розміром 1/1,72 дюйми

Поки китайські вендори хваляться 48 мегапікселями у своїх смартфонах, Samsung підготувала новий рекордний сенсор на 64 мегапікселі. Південнокорейський вендор лише готується показати свій телефон із ним, але китайський холдинг BBK, якому належить суббренд Realmi, презентував перший у світі мобільник із сенсором на 64 мегапікселі.

Відразу варто сказати, що хоча цифра 64 мегапікселі на папері виглядає кращою за популярні сьогодні 48 Мп, і тим більше 21 або 13 мегапікселів, насправді це не означає більшої якості знімків. Адже більше мегапікселів означає, що матриця стала меншою, і на неї потрапляє менше світла. Більша матриця означає більший об’єктив, що вендори не можуть собі дозволити через бажання мати тонкий корпус. Але завдяки серійній зйомці та стекінгу алгоритми навчилися «витягувати» гарний результат навіть при не найкращих апаратних можливостях. Наочним прикладом є одиночна камера Google Pixel, яка видає більш приємні знімки, ніж багатокамерні модулі інших флагманів.

Камера на 64 мегапікселі смартфона Realme має сенсор розміром 1/1,72 дюйми. Розмір пікселя досить великий і становить 1,6 мікрометра. Це має поліпшити якість фото при поганому освітленні, каже виробник.

Окрім фотографій надвисокої роздільної здатності сенсор Samsung 64MP GW1 з технологією Tetracell також пропонує поліпшену роботу при слабкому освітленні, кращу роботу експозиції для яскравих елементів, поліпшену фотографію HDR. Остання має наблизитися до можливостей людського ока.