Вівторок, 18 Червня, 2024

Porsche створив павербанк для електромобілів у вигляді вантажівки

Німецький автовиробник Porsche створив павербанк, який здатний заряджати одночасно до 10 електромобілів  Porsche Taycan. Загальна ємність цієї батарейки на колесах достатня для заряду 30 таких електромобілів. Компанія вже запустила сім таких павербанків для обслуговування різних подій та шоу.

До розробки вантажівки-батарейки Porsche підштовхнула відсутність необхідної інфраструктури на різних автомобільних шоу. При цьому на ринку немає зовнішніх акумуляторів для електромобілів з прийнятними для електричних спорткарів параметрами.

Ємність вантажівки складає 2,1 мегават*годин. Для порівняння, ємність акумулятора типового смартфона складає 0,0000148 мегават*годин.

Заряджання самої вантажівки відбувається із загальної мережі, але у Porsche намагаються підключатися до «зелених» джерел, наприклад, до сонячних електростанцій неподалік від місця проведення автомобільного шоу. Трейлер здатний зарядитися за кілька годин при найкращих умовах.

Нині Porsche використовує сім вантажівок-павербанків. Вони приймали участь у автомобільних шоу по всій Європі та загалом здійснили 5000 циклів зарядки електромобілів.

 

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися