Про що пишуть 22 грудня

Ми не знаємо, чи знайдеться в країні валюта, щоб інвестувати в 3G
Одна з головних фігур української мобільної індустрії Петро Чернишевський розповів «Капіталу», яку гарантію йому дав Арсеній Яценюк щодо впровадження 3G та який справедливий абонентський чек за 3G.

Навіщо гнути екран
Samsung Galaxy Note Edge – великий смартфон із зігнутим екраном – вперше показали у вересні на берлінській IFA. І це був один з небагатьох гаджетів на величезній виставці електроніки, подивитися на який можна було, лише відстоявши пристойну чергу, пише Газета.ру.

Три підходи до отримання високошвидкісного флеш-накопичувача з інтерфейсом USB 3.0
Тестування USB-накопичувачів з підтримкою USB 3.o провів ixbt.com та дізнався, що вони можуть дати користувачам.

Планшет Lenovo Tab S8-50LC на Intel Bay Trail і з функціями телефона
Компанія Lenovo на планшетному ринку відноситься до прихильників Windows, і більшість її рішень працюють під управлінням саме цієї операційної системи. Нещодавно вона анонсувала модель з більш придатною для невеликої діагоналі системою Android – Lenovo Tab S8-50LC, про яку йдеться в матеріалі ixbt.com.

Кращі планшети 2014
Планшети все ще залишаються найпопулярнішою іграшкою та одночасно затребуваним інструментом для споживання контенту. За рік вони стали тоншими і спритнішими, з’явилися ігрові планшети, а також нові iPad і Nexus. Які новинки найбільше запам’яталися? Відпувідь шукала Ferra.ru.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я