П’ятниця, 1 Грудня, 2023

Премія Google Play Awards: названі кращі додатки року

Компанія Google назвала переможців премії Google Play Awards за минулий рік. Ця премія визначає найкращі додатки за рік для мобільної платформи пошукового гіганта. Цього разу переможців визначали у дев’яти категоріях.

Для благополуччя

Утиліта Woebot пропонує поспілкуватися з ботом-психологом, який допоможе розібратися в життєвих проблемах і спрямувати мислення в позитивне русло.

Для людей з обмеженими можливостями

З Envision AI люди з вадами зору можуть самостійно читати написи. Додаток не лише читає написи, а й використовує штучний інтелект, щоб описувати словами навколишнє оточення.

Соціальна спрямованість

Wisdo дозволяє людям ділитися своїми історіями і складними життєвими ситуаціями, знаходити друзів й однодумців, а також спілкуватися з ними в режимі чату.

Найкраща графіка в грі

Фантастичний шутер з одиночною кампанією, кооперативом і режимом PvP. Але найкращою програму SHADOWGUN LEGENDS-онлайн FPS визнали за її технологічні можливості візуалізації графіки.

Найкращий розважальний додаток

Neverthink – це програма для фонового відтворення відео під час типових щоденних занять: приготування їжі, фізичних вправ, відпочинку тощо. Автори щодня готують добірки найцікавіших відеороликів, щоб користувачі не розшукували самостійно перлини на YouTube.

Найкраща інді-гра

Кооперативна головоломка Tick Tock: A Tale for Two з елементами жахів розрахована на двох гравців на різних пристроях. Розкриваючи секрети містичного світу, потрібно спілкуватися між собою за допомогою голосового зв’язку. Додаток платний – 100 грн.

Найкращий стартап

Зручний графічний редактор Canva призначений для створення легких і приємних дизайнів. З його допомогою можна розробляти історії для Instagram, візитки, логотипи, запрошення на день народження тощо.

Найкращий оригінальний додаток

SLOWLY – це програма для тих, хто ностальгує за традиційним паперовим листуванням і хотів би спілкуватися за допомогою віртуальних листів у конвертах.

Найкраща гра

Цього року у Google вважають, що найкращою грою є екшен із покроковими боями MARVEL Strike Force. У грі потрібно зібрати свою команду героїв або ж лиходіїв із всесвіту Marvel. Персонажів багато, всіх можна покращувати і прокачувати.

Повний список номінантів на премію Google Play Awards можна подивитися на відповідній сторінці 2019 Google Play Award Winners.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися