Вівторок, 23 Квітня, 2024

Приховані розваги Google: як їх знайти та погратися

Google відома своїми «пасхалками» – вона розміщує їх майже у всіх своїх продуктах. Від пошуку Google та Android до Карт та Google Earth – у цих програмах можна знайти цікаві ігри. Ось як їх знайти.

Пошук Google

У пошуковику Google є офіційно доступні ігри, але в ньому є і приховані. У пошуку картинок наберіть Atari Breakout і дочекайтеся повного завантаження. При повільному інтернет-з’єднанні ви спершу побачите звичні картинки пошуку, але за кілька секунд у вікні відкриється гра. Atari Breakout – це класична аркада, в якій кулькою треба вибивати цеглини. Для цього ви матимете чотири спроби.

01

У популярній комп’ютерній стратегії StarCraft була вбудована міні-гра Zerg Rush. Надрукуйте в пошуку Google Zerg Rush, щоб пограти в неї окремо.

02

30-ліття відомої аркади Pac-Man, за якою навіть кіно зняли, Google відзначив дудлом-грою. Побавитися в неї можна, надрукувавши в пошуку Pac-Man.

03

Android

Власникам девайсів з Android Marshmallow та Lollipop не буде сумно, бо вони завжди можуть запустити гру Flappy Droid. Це клон однієї з найпопулярніших у світі ігор Flappy Birds, за якою ще недавно світ божеволів. Для завантаження зайдіть у налаштування смартфона, перейдіть у розділ «Про телефон» і тапніть на «Версія Android».

Ще один безкінечний міні-ранер, доступний у мобільному Chrome. Але замість пташки в ній головний герой – динозавр T-Rex. Для запуску гри переведіть пристрій у режим літака, вимкнувши пересилання даних через мобільні канали та Wi-Fi. Chrome не повинен мати вихід в інтернет. Запустіть Chrome Beta та ігноруйте всі його спроби підключитися до Мережі чи зайти в акаунт Google. Натисніть на адресний рядок та введіть у ньому google.com. З’явиться екран попередження про те, що система знаходиться в офлайні. А всередині цього вікна знаходитиметься динозавр T-Rex, яким можна керувати в безкінечному ранері.

Google Maps та Google Earth

У Google Earth можна не лише спостерігати за планетою, а й політати над її поверхнею. Для цього в сервісі вбудований симулятор літака. Можна вибрати реактивний F-16 чи гвинтовий SR22. Щоб його запустити, завантажте Google Earth та знайдіть гру в меню «Інструменти».

У Google Maps можна перевірити свої знання географії в грі Smarty Pins. Для запуску перейдіть на сайт smartypins.withgoogle.com.

 

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися