Четвер, 30 Травня, 2024

Про що не наголошували на анонсі Windows 10

Microsoft оголосила дату запуску своєї нової операційної системи Windows 10, на яку безоплатно зможуть перейти всі користувачі Windows 7 та 8.1. Але компанія нічого не сказала про деякі нюанси цього переходу. Користувачам Windows 10 доведеться розпрощатися з кількома звичними речами.

Найпомітнішими будуть програмні втрати: у новій ОС зникне Windows Media Center, карткова гра «Черви». Власники Windows 7 попрощаються з гаджетами робочого стола.

Безповоротно в історії залишилися магнітні флопі-диски – у новій ОС не буде навіть драйвера для таких дисководів. Усім, кому потрібно буде прочитати інформацію на дискеті, повинні будуть завантажувати його окремо.

Відходять у минуле і диски DVD – для їхнього перегляду також знадобиться завантажувати окреме програмне забезпечення.

Окрім програмних втрат, майбутні користувачі Windows 10 стикнуться і з іншими проблемами. Помічник Cortana буде доступним лише в США, Великобританії, Китаї, Франції, Італії, Німеччині та Іспанії. А програма біометричної ідентифікації Windows Hello вимагає наявності в комп’ютері інфрачервоної камери та датчика відбитків пальців.

Ще одним розчаруванням може стати система оновлень у Windows 10. Власники версій Pro та Enterprise зможуть відкладати чи відміняти інсталяцію апдейтів. А ось користувачів Windows 10 Home такої можливості позбавили. Система не запитуватиме їх, а просто встановлюватиме оновлення одразу після їхньої доступності.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися