Субота, 22 Червня, 2024

Про що пишуть 20 січня

За послугу перенесення номерів заплатять абоненти
Національна комісія з питань регулювання зв’язку та інформатизації (НКРЗІ) підготувала фінальний порядок надання послуги перенесення номерів (Mobile Number Portability, MNP). Прийняття документа дозволить зрушити з «мертвої точки» процес запуску послуги перенесення номерів. З її допомогою абоненти зможуть змінювати оператора зв’язку, не змінюючи при цьому номер телефону, пише Капітал.

Многоходовочка Кім Чен Ина
Агентство національної безпеки США мало можливість весь цей час стежити за північнокорейськими хакерами. Однак запобігти атаці КНДР на Sony американським спецслужбам не вдалося, розповідає Газета.ру.

UEFI як SNAFU
Вільний переклад цих усталених буквосполучень на українську означає поточний стан справ в одній конкретній галузі інфобезпеки: «Із захистом BIOS у комп’ютерах ситуація нормальна – усе профукали», пише 3DNews.ru.

Огляд SSD Samsung 850 EVO на базі 3D NAND
Samsung схрестила технології TLC NAND і 3D NAND і вивела принципово новий тип пам’яті – TLC V-NAND, що успадкував всі переваги обох попередників. Завдяки цьому заснований на ній накопичувач Samsung 850 EVO готовий запропонувати майже те ж саме, що і 850 Pro, але за нижчою ціною, розповідає 3DNews.ru.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися