П’ятниця, 21 Червня, 2024

Про що пишуть 22 жовтня

Українські компанії обходять заборону на оплату IT-послуг у доларах
Українські компанії, що розміщують сервери за кордоном, зіткнулися з проблемами при оплаті послуг хостингу. Теоретично заборона на оплату послуг у валюті може привести до зростання попиту на послуги місцевих хостерів і реєстраторів. Але експерти прогнозують інший ефект, розповідає Капітал.

Українцям доведеться шукати дешеві супутники перед запуском HD
Іноземні супутники зможуть ще більше заробляти в разі масового переходу українських телеканалів на мовлення у форматі високої якості (HD), повідомляє Капітал.

Рідна «сітка» ближче до тіла
Міністр зв’язку Росії Микола Нікіфоров виступив з несподіваною політичною заявою: під егідою ООН потрібно реформувати інтернет, щоб держави повернули собі в мережі свій суверенітет, а своїм громадянам – юрисдикцію своїх країн. Такі слова міністр виголосив на конференції Міжнародного союзу електрозв’язку, пише Газета.ру.

Гід з вибору смарт-годинників
Після анонсу Apple Watch індустрія розумних годинників миттєво привернула до себе сотні тисяч поглядів: якщо в Купертіно вплуталися в гонку носимих пристроїв, отже, найближчим часом на цьому ринку відбудеться прорив. Портал 3DNews каталогізує нинішні флагманські моделі і створює найдокладніший путівник по світу інтелектуальних аксесуарів.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися