Проект Google Project Stream дозволить грати в Assassin Creed в браузері Chrome

Це аналог наявних стримінгових ігрових платформ на кшталт GeForce Now. При цьому в Google кажуть, що проект дозволить перевірити рішення для найбільших технічних проблем стримінгу.

Розробники Chrome планують підняти поняття «браузерні ігри» на новий рівень. Вони планують зробити доступними через браузер ігри класу AAA. Першою такою має стати Assassin’s Creed Odyssey.

Для запуску ігор рівня ААА в браузері Google оголосила про старт проекту Project Stream. Це аналог наявних стримінгових ігрових платформ на кшталт GeForce Now. При цьому в Google кажуть, що проект дозволить перевірити рішення для найбільших технічних проблем стримінгу.

Починаючи з 5 жовтня обмежена кількість учасників, які запишуться через офіційний сайт, зможуть грати безплатно у Assassin’s Odyssey. При цьому розробники спостерігатимуть за затримкою та іншими технічними параметрами відтворення. Для прийнятної роботи сервісу потрібно мати канал продуктивністю 25 мбіт/сек.

Уже тривалий час існують чутки про те, що Google розвиває власний ігровий потоковий сервіс під кодовою назвою Yeti. Додатково Google займається не лише створенням програмного та апаратного забезпечення, необхідного для роботи своєї ігрової служби. Пошуковий гігант, за чутками, також розглядає можливість придбання кількох ігробудівних студій.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я