В Україні з’явилася «яблучна» музика

Українським користувачам iPhone і iPod 5 Touch стало доступно оновлення iOS 8.4 разом із новим музичним сервісом Apple Music. Цей сервіс сьогодні працює у понад 100 країнах, пише «РБК Україна».

Послуга працює за передплатою, ціна – $4,99 на місяць, що вдвічі менше за американську. Крім того, користувачам запропонували «сімейний доступ» – за $7,99 каталог музики і радіо від Apple відкриється для шести осіб. А перші три місяці сервіс буде безоплатним.

Скриншот: Ukrainianiphone

Видання зазначає, що несподіванкою стала поява в Україні «живого» радіо Beats 1, яке віщає цілодобово з трьох студій – у Лондоні, Нью-Йорку і Лос-Анджелесі. Apple Music також запропонувало збірки радіостанцій, створену вручну «музичними експертами».

Сервіс буде доступний навіть для користувачів Android – восени 2015 року.

Онлайн-стримінг музики стає все більш популярним, і кількість доступних в Україні сервісом постійно зростає. У світі схожими сервісами є Google Music, Spotify, Pandora, Deezer, Jamendo і Яндекс.Музика. Частина з них недоступні в Україні, але ось добірка кращих подібних служб для вітчизняних користувачів.