Субота, 2 Грудня, 2023

Розробник «Мівіни» готує флагманський смартфон

У продаж найближчим часом вийде смартфон Vsmart Live 3, який пропонує флагманські характеристики. Але найцікавіше, мабуть, те, хто фінансував його створення – мільярдер Фам Нят Вионг, який розбагатів на «Мівіні».

Смартфон Vsmart Live 3 отримав вузькі рамки по всьому периметру, а також висувну фронтальну камеру. Основна камера складається з трьох модулів, які розташовані вертикально в лівій верхній частині задньої панелі. Поруч знаходиться світлодіодний спалах. Також на задній панелі розташовується дактилоскопічний датчик. Компанія також адаптує для міжнародних користувачів фірмову оболонку VOS.

Засновником бренду є перший доларовий мільярдер В’єтнаму Фам Нят Вионг. Він займається різними напрямками бізнесу, а свій перший капітал чоловік заробив на продажу локшини швидкого приготування під брендом «Мівіна».

Сьогодні компанія VinSmart входить в найбільший в’єтнамський конгломерат VinGroup. Уперше про розробку смартфонів під цією маркою стало відомо у 2018 році. Vingroup хоче продавати свої смартфони, а також іншу електроніку на всіх континентах. Європу вона вбачає одним з головних своїх ринків, наприклад, в Іспанії в’єтнамська компанія володіє 51% акцій місцевої фірми BQ. Vingroup також прагне потіснити своїми апаратами таких вендорів, як Samsung та Apple, на рідному в’єтнамському ринку з населенням 95 млн осіб.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися