Четвер, 25 Липня, 2024

«Розумні» окуляри замість персонального тренера

Високотехнологічні сонцезахисні окуляри під назвою Radar Pace, створені компанією Oakley спільно з фахівцями Intel, мають широкі функціональні можливості і можуть виступати персональним тренером, пише SlashGear. Завдяки вбудованим навушникам, набору датчиків і спеціальному додатку аксесуар здатний не тільки відстежувати ефективність тренувань, але і повідомляти користувачеві про його пульс, пройдену дистанцію, час тренування, швидкість, каденс тощо. Для збору та відображення даних із сенсорів використовується спеціальний мобільний додаток Radar Pace.

radar-pace-1
За допомогою Radar Pace користувачі можуть слухати музику і приймати та здійснювати голосові дзвінки. Для цього окуляри підключаються за допомогою Bluetooth до смартфона користувача. За словами виробника, вбудованого акумулятора має вистачати на 4-6 годин використання Radar Pace.

radar-pace-2
Ще однією особливістю нових високотехнологічних окулярів від Oakley можна вважати вдосконалене скло, створене за фірмовою технологією Oakley Prizm. Скло дозволяє поліпшити видимість у найрізноманітніших умовах.

Рекомендована виробником ціна окулярів Radar Pace становить $449.

Олексій Ліщук
Олексій Ліщук
IT-журналіст з давніх-давен. Володіє унікальним талантом знаходити чудові речі в китайських інтернет-магазинах.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися