Неділя, 3 Березня, 2024

Valve запускає сервіс, з яким на смартфонах і планшетах можна грати в ігри для ПК

Ігробудівна компанія Valve оголосила про запуск двух безплатних додатків для користувачів свого магазину ігор Steam. Ці дві програми називаються Steam Link і Steam Video та призначені для мобільних платформ Android і iOS. З їхньою допомогою можна буде на мобільних гаджетах насолоджуватися комп’ютерними іграми.

Додаток Steam Link вийде до кінця травня на Android у статусі бета-версії. Запуску Steam Video доведеться почекати до літа.

Додаток Steam Link дозволяє передавати ігри зі своєї бібліотеки Steam на пристрої Android та iOS, з телевізорами, телефонами та планшетами включно. Це дає можливість грати на мобільному телефоні, на який надходитиме відеопотік від запущеної на власному ПК або ноутбуці гри. Утиліта Steam Link App буде підтримувати Steam Controller, контролери MFI та інші засоби керування на обох платформах. Про підтримку управління через сенсорний екран поки немає інформації. Передача ігор підтримується тільки по локальній мережі через 5-гігагерцевий режим Wi-Fi або по дротовому підключенню Ethernet.

Утиліта Steam Video орієнтована на бібліотеку фільмів і телешоу. Обіцяно, що користувачі зможуть дивитися свої улюблені відео в потоковому режимі онлайн чи офлайн на своєму пристрої Android або iOS. Працювати технологія буде через інтернет.

Додаток Steam Link вийде до кінця травня на Android у статусі бета-версії. Запуску Steam Video доведеться почекати до літа.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися