Samsung блокує DeX для macOS і Windows 7

Samsung DeX - це функція флагманських телефонів Samsung, яка дозволяє розширити можливості телефону, перетворюючи його на аналог настільного ПК

Уже досить скоро користувачі смартфонів Samsung не зможуть отримати доступ до даних режиму настільного ПК з деяких операційних систем. Samsung оновила свій веб-сайт, щоб згадати, що з наступного року припиняє підтримку служби DeX для ПК в Windows 7 і macOS.

Samsung DeX – це функція флагманських телефонів Samsung, яка дозволяє розширити можливості телефону, перетворюючи його на аналог настільного ПК. Для цього потрібно лише підключити зовнішній монітор, клавіатуру і мишу.

Режим DeX представили вперше в серії Galaxy S8 і він був доступний на більшості телефонів і планшетів Galaxy флагманського класу. Samsung також має спеціальні програми DeX для Windows і macOS, що дозволяють користувачам отримувати доступ до середовища DeX зі свого існуючого комп’ютера.

«Ми припиняємо підтримку Samsung DeX для Mac OS у січні 2022 року. Ви все ще можете використовувати Samsung DeX, якщо він вже встановлений, але не буде підтримки клієнтів або оновлень, і ви не зможете завантажити DeX для macOS.», – йдеться у сповіщенні південнокорейського виробника.

Користувачі macOS вже почали бачити спливаюче повідомлення в додатку, в якому говориться, що підтримка DeX для macOS закінчиться в січні 2022 року.

З завершенням підтримки DEX для ПК користувачам Windows 7 і Mac доведеться використовувати спеціальну док-станцію для роботи в режимі DeX на зовнішньому моніторі. Зараз все, що їм потрібно зробити, це підключити свій телефон до комп’ютера за допомогою USB-кабелю та запустити службу DeX.

Samsung згадує, що ті, хто вже встановив клієнт DeX для ПК, можуть продовжувати користуватися послугою, але компанія не буде надавати ніякої підтримки або оновлень з наступного року. Схоже, що користувачі Windows 10 не постраждали і продовжуватимуть бачити подальший розвиток та оновлення цієї функції.

У лютому цього року Samsung додала підтримку бездротового режиму DeX, дозволяючи користувачам передавати DeX по бездротовій мережі на сумісний телевізор або ПК.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я