Samsung, можливо, готує доступніший гнучкий смартфон Galaxy Fold

Попередньо його планувалося презентувати в серпні 2020 року, однак Samsung вирішила сконцентруватися на лінійці Galaxy Note20

Гнучкі смартфони Samsung можуть отримати цінник менше $1000. Сьогодні гнучкі девайси Galaxy Z Flip та Galaxy Fold коштували на старті продажів від $1380 та $1980 відповідно. Південнокорейський гігант працює над гнучким Galaxy Fold Lite, стартова ціна якого складе $900.

Зменшити вартість девайсу, за попередньою інформацією, у Samsung планують за рахунок камери та характеристик гаджета. Про розробку доступнішого гнучкого смартфона Galaxy повідомив експерт порталу XDA-Developers Макс Вейнбах.

Samsung Galaxy Fold Lite 4G під кодовою назвою Winner2 отримає 256 ГБ флеш-пам’яті і процесор Snapdragon 865. Підтримка мереж п’ятого покоління в даному випадку не передбачена. Оперативної пам’яті в смартфоні має бути 8 або 12 ГБ.

Вихід Galaxy Fold Lite очікується у 2021 році. Попередньо його планувалося презентувати в серпні 2020 року, однак Samsung вирішила сконцентруватися на лінійці Galaxy Note20. Вона має компенсувати низькі продажі пристроїв лінійки Galaxy S20.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я