Четвер, 13 Червня, 2024

За помилки на мапах кияни отримають призи

Кияни можуть самостійно покращити мапу свого міста на сервісі Яндекс.Карти. Необхідно шукати неточності на мапі столиці та передмістя й повідомляти про них. За це Яндекс обіцяє нагороджувати призами.

Торік такий конкурс пройшов у 27 містах країни. Нещодавно фахівці Яндекса завершили особисто звіряти вулиці міст з мапами і внесли близько 24 тис. правок. Перевірити та уточнити їхню роботу кияни зможуть по 3 березня – фінальної дати проведення конкурсу.

Як правки приймаються помилки на картах Києва, Борисполя, Броварів, Бучі, Вишневого, Вишгорода, Ірпеня, Коцюбинського, Петропавлівської Борщагівки й Софіївської Борщагівки. Можна надсилати повідомлення про відсутність вулиць, будівель, дворових проїздів та інших об’єктів. Приймаються також правки про помилки в назві, формі, розташуванні і нумерації будинків. А ось неточності на Панорамах, Народній карті, у даних організацій або в побудові маршрутів не розглядатимуться.

Надсилайте знайдені помилки на bettermaps@yandex-team.com.ua. Детально опишіть її і підтвердьте фотографією, документом тощо, і за це Яндекс вишле вам сувенір.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися