Вівторок, 16 Квітня, 2024

Samsung офіційно повідомила, що випустить гнучкий смартфон у 2018 році

Керівництво Samsung Mobile офіційно підтвердило плани з випуску перших серійних гнучких смартфонів серії Galaxy Note. Девайси повинні вийти у 2018 році і окрім незвичної гнучкої конструкції отримають голосового асистента Bixby. Про це розповів президент мобільного підрозділу Samsung Mobile Донг Джин Ко.

Samsung

За його словами, компанія знаходиться в процесі подолання останніх перешкод на створення смартфона з гнучким дисплеєм. «Як глава бізнесу я можу сказати, що зараз нашою метою є випуск у наступному році, – сказав він. – У нас немає бажання продати лише кілька телефонів. Ми хочемо, щоб вони був готові до масового випуску на технічному рівні, щоб люди змогли відгукуватись про них як про добре зроблені телефони».

Samsung уже тривалий час працює над гнучкими телефонами. Однак великі виробничі складнощі змушують компанію постійно переносити терміни. Наприклад, навесні цього року з’явилася інформація, що робочий прототип Galaxy X мають показати в третьому кварталі цього року на виставці IFA 2017, яка традиційно проходить на початку вересня. Проте виставка закінчилася, але телефон на ній не показали.

Уперше Samsung Electronics продемонструвала свій мобільник, який можна зігнути, на виставці MWC 2017. Компанія дуже стежить за секретністю навколо нього, тому ми до сьогодні не знаємо якихсь подробиць про стан його розробки та характеристики. У Samsung настільки суворо стежать за витоками, що навіть не показали готовий девайс партнерам, які брали участь у його розробці. За чутками, майбутній Galaxy X отримає люксовий дизайн, який сьогодні мають преміальні гаджети Samsung.

У листопаді 2016 року Samsung подала в патентне бюро Південної Кореї заявку на гнучкий смартфон. Описаний у заявці апарат згинається навпіл екраном eсередину, чимось нагадуючи «телефони-розкладачки». У розгорнутому вигляді апарат виглядає дещо довшим, ніж звичайний смартфон. Схожа заявка була подана компанією в листопаді 2015 року У ній описано гнучкий планшет, який складається на зразок книжки.

Samsung працює над створенням гнучкого смартфона з 2013 року. Саме тоді компанія оголосила про запуск у виробництво гнучких OLED-панелей для мобільних пристроїв і показала Galaxy Round – прототип смартфона із закругленим дисплеєм у звичайному жорсткому корпусі.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися