Samsung покаже нові гнучкі смартфони 10 серпня на презентації Unpacked

На цьогорічному заході Unpacked представлять гнучкі смартфони наступного покоління, зокрема Galaxy Z Fold 4 і Galaxy Z Flip 4. Очікується, що обидва нові смартфони будуть працювати з найновішими чипами Qualcomm Snapdragon 8 Plus.

Компанія Samsung опублікувала офіційний трейлер своєї традиційної серпневої презентації нових гаджетів. На цьогорічному заході Unpacked представлять гнучкі смартфони наступного покоління, зокрема Galaxy Z Fold 4 і Galaxy Z Flip 4. Подія Unpacked має відбутися в середу, 10 серпня і Samsung вже приймає бронювання на ще не анонсовані смартфони.

Galaxy Z Fold 4 матиме оновлений дизайн з однією петлею замість подвійних петель у поточних гнучких мобільниках. Нова петля стане меншою для більш тонкої та легшої конструкції, а смартфон і надалі складатиметься, як книга.

Очікується, що Z Fold 4 матиме 7,6-дюймовий внутрішній дисплей із частотою оновлення 120 Гц, і він може мати датчик відбитків пальців під дисплеєм замість датчика відбитків пальців на правій стороні пристрою.

З’являться оновлені камери, зокрема 10-мегапіксельний телефотосенсор із 3-кратним оптичним збільшенням, 50-мегапіксельна ширококутна камера та 12-мегапіксельна ультраширока камера.

Galaxy Fold 3 коштував 1800 доларів, і аналітик дисплеїв Росс Янг каже, що Fold 4 може отримати невелике зниження ціни.

Що стосується Galaxy Z Flip 4, він і надалі матиме 6,7-дюймовий дисплей, який розкладається вертикально, але, за словами Янга, він матиме більший 2-дюймовий зовнішній дисплей. Про Z Flip 4 відомо небагато, але можливі покращення камери, як і збільшення автономної роботи та нові варіанти кольорів.

Очікується, що обидва нові смартфони будуть працювати з найновішими чипами Qualcomm Snapdragon 8 Plus.

Samsung виробляє складні пристрої з моменту випуску Galaxy Fold у 2019 році.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я