Субота, 2 Грудня, 2023

Apple показуватиме власникам iPhone більше реклами в магазині App Store

Apple збільшує кількість реклами в магазині додатків App Store. Це єдине джерело програм для iPhone та iPad відображатиме більше реклами в пошуку, на вкладці «Сьогодні», на сторінках програм тощо.

Успішно витіснивши Facebook (це призвело до першого в історії падіння доходів Facebook) та Google з рекламного бізнесу на «яблучних» гаджетах, у Apple продовжили розширювати  свій рекламний бізнес на iPhone та iPad.

Наразі в App Store є два рекламних місця: одне на головній вкладці «Пошук», а інше — у результатах пошуку. Два нових місця принесуть рекламу на домашню сторінку App Store «Сьогодні», а також на сторінки окремих програм.

Нові місця розміщення реклами в App Store дозволять розробникам розміщувати рекламу за межами вкладки «Пошук» і результатів пошуку.

Apple зазначає, що решта вкладки «Сьогодні» залишатиметься зосередженою на підборі та відкритті – рекламне місце буде чітко позначено як реклама з використанням того самого блакитного банера/фону, що й реклама в Пошуку. Це буде досить прибуткове місце як для Apple, так і для розробників, оскільки його гарантовано бачать бачать користувачі, коли вперше відкривають App Store.

Друге нове розміщення реклами знаходиться безпосередньо на сторінці програми. Це означає, що розробники тепер зможуть розміщувати свою рекламу на сторінках інших програм. Це місце розташовано в самому низу сторінки продукту, під розділом банера, який показує інші програми цього розробника.

Розробники не зможуть орієнтуватися на конкретну програму. Наприклад, Twitter не зможе націлити Tweetbot. Однак оголошення будуть релевантними для кожної сторінки продукту – може показуватися реклама прямих конкурентів на сторінці програми.

Незабаром реклама в нових місцях почне з’являтися в App Store в рамках тестування, але немає подробиць про те, коли саме це станеться.

Окрім магазину App Store зараз Apple показує рекламу в своїх додатках News і Stocks.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися