Понеділок, 15 Липня, 2024

Samsung пояснила, чому Note 7 перетворювалися на «запальничку»

Деякі користувачі нового смартфона Samsung Galaxy Note7 зіткнулися з випадками спалахування цих пристроїв. Компанія швидко припинила відвантаження гаджетів та зайнялася розслідуванням. Зараз її експерти озвучили офіційну причину, чому Note 7 могли загорітися.

Note 7

Виробник оцінив імовірність прояву дефекту як досить невисоку – 24 випадки на мільйон. Але для безпеки вирішив все одно повністю замінити всі продані на сьогодні пристрої – це близько 2,5 млн штук. Експерти оцінили, що кампанія із заміни обійдеться Samsung в 1 млрд доларів.

У Samsung з’ясували, що причиною загоряння стала «дуже рідкісна помилка на виробництві». Вона проявилася як дефект деяких екземплярів акумуляторів. У них спостерігається коротке замикання між електродами. Виробником цих бракованих батарей була дочірня компанія Samsung SDI. Зараз виробник припинив закуповувати акумулятори для Note 7 у цієї фірми.

За словами Samsung, смартфони на заміну бракованим проходять ретельну перевірку. Це має гарантувати відсутність повторення проблеми з акумуляторами в майбутньому.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися