Samsung позичила свій гнучкий дисплей виробникам Oppo та Xiaomi

За попередньою інформацією, відділення Samsung Display вже розіслало тестові зразки гнучких екранів.

Гнучкі телефони мають стати суттєвим поштовхом для ринку смартфонів, який, за свіжими даними IDC, цього року опиниться в «мінусі». Щоб подібні апарати швидше стали масовими, у Samsung вирішили надати доступ до своїх гнучких дисплеїв іншим виробникам, таким як Oppo та Xiaomi.

За попередньою інформацією, відділення Samsung Display вже розіслало тестові зразки гнучких екранів. Представники південнокорейського виробника говорять, що масові поставки таких панелей дозволять швидко розбудувати екосистему для них, а також закріпити в головах споживачів образ нового типу девайсів. Аналітики передбачають, що вже наступного року Samsung відвантажить близько мільйона гнучких екранів. До 2020 року ця цифра може зрости до 5 млн штук.

Поки Samsung бореться за титул першого масового виробника гнучких гаджетів, прототипи вже демонструє Lenovo. У 2016 році китайська компанія показала робочі прототипи нових гаджетів. На заході Lenovo Tech World представники компанії продемонстрували гнучкий смартфон-браслет CPlus і планшет Folio, який складається навпіл. За словами представників китайської компанії, основна проблема обох гаджетів – це недовговічність гнучких дисплеїв. Інженери Lenovo прагнуть довести технологію до рівня, коли пристрої зможуть витримувати 70 тисяч циклів згинання-розгинання. Передбачається, що розробники зможуть добитися цього через три-чотири роки.

За попередньою інформацією, Huawei працює над складаним смартфоном з подвійною камерою, який анонсують незадовго до кінця 2018 року. Окрім цього, джерела свідчать, що над гнучкими екранами працює також підрозділ LG Display. Експерти припускають, що він розробляє технологію такого дисплея разом з Apple. Вона може випустити подібний апарат до 2020 року.

Восени 2017 року китайський виробник ZTE випустив складаний смартфон Axon M. Він суттєво відрізняється від поширених сьогодні «цеглин», але не є гнучким. Це два однакових плоских екрани, корпус яких з’єднаний шарніром. Смартфон має два 5,2-дюймових дисплеї, роздiльна здатнiсть кожного з яких – 1080х1920 точок. У складеному вигляді ці екрани перетворюються на один з діагоналлю 6,75 дюйма і роздільною здатністю 2160х1080 точок. Орієнтовна ціна – $725.