Субота, 9 Грудня, 2023

Samsung представила смартфони Galaxy A6 і A6+ з потужними камерами

Samsung Electronics анонсувала смартфони Galaxy A6 і A6+.

Головні особливості нової серії пристроїв – потужні фронтальна та основна камери, елегантний преміум-дизайн і «безмежний» дисплей від Samsung.

Фронтальний LED-спалах в Galaxy A6 і A6+ дає можливість створювати селфі в будь-яких умовах. Водночас основна камера з заниженою діафрагмою гарантує чіткі знімки в умовах поганого освітленння.

Подвійна камера Galaxy A6+ може зробити результат зйомки ще кращим за допомогою режиму Live Focus. Завдяки йому власник смартфона зможе змінити глибину розмиття і додавати ефект боке на знімку до або навіть після його створення. Зробити процес створення знімків більш захопливим під силу унікальним шаблонами розмиття фону.

Galaxy A6 і A6+ продовжують встановлювати нові стандарти якості перегляду відеоконтенту за допомогою безмежного дисплея Samsung, який виходить за бічні рамки і відрізняється неймовірним співвідношенням сторін 18,5:9. Гладкі вигини корпусу смартфона і його металеве виконання були поєднані для додаткової впевненості у використанні і комфортного обхвату. Пристрої отримали максимальну ергономічність без компромісів щодо дизайну.

Galaxy A6 і A6 + створені з метою забезпечити комфорт щоденного використання. Тому смартфони отримали деякі функції флагманів, разом з розпізнаванням обличчя і скануванням відбитків пальців, які гарантують швидке розблокування і надійний захист особистих даних.

Galaxy A6 і A6+ також підтримують Bixby Vision, Home і Reminder. Samsung Bixby допомагає користувачам у виконанні багатьох щоденних завдань, що робить Galaxy A6 і A6+ ще більш інтелектуальними і корисними. За допомогою Near Field Communication (NFC) Galaxy A6 і A6+ підійдуть для оплати практично у всіх місцях, де приймають кредитні та дебетові картки.

В Україні смартфони будуть доступні в кінці травня 2018 року.

Решодько Сергій
Решодько Сергій
Сергій займається IT-журналістикою більше 15 років. Він знається на «залізі» та готує пише огляди для TechToday.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися