Субота, 15 Червня, 2024

Seagate відродила торгову марку Maxtor для зовнішніх HDD

Без зайвих слів та гучних анонсів компанія Seagate Technology почала продажі зовнішніх накопичувачів під торговою маркою Maxtor, пише 3dnews. На даний час Seagate пропонує зовнішні жорсткі диски Maxtor M3 і Maxtor D3 Station, які також доступні під брендом Samsung, чий вінчестерний бізнес також був куплений Seagate. Поки що не зовсім зрозуміло, як довго Seagate планує розпоряджатися торговою маркою Maxtor, яку вона не використовувала вже багато років.

Maxtor M3
Maxtor M3

Зовнішній накопичувач Maxtor M3 використовує інтерфейс USB 3.0 і доступний в обсягах 500 ГБ, 1, 2, 3 та 4 ТБ. Жорсткий диск має швидкість обертання шпинделя 5400 обертів на хвилину і оснащений 16 МБ кешу.

Maxtor D3 Station
Maxtor D3 Station

Модель Maxtor D3 Station базується на двох жорстких дисках і пропонує обсяг в 2, 3, 4 та 5 ТБ. Цікаво зазначити, що Samsung D3 Station існує у версії 6 ТБ. Модель D3 Station використовує інтерфейс USB 3.0 як для пересилання даних, так і для живлення. Новинка не підтримує режимів RAID для прискорення або підвищення надійності та являє собою виключно накопичувач великого обсягу.

Компанія Maxtor була заснована в 1982 році та була крупним виробником жорстких дисків. На початку 2000-х Maxtor став найбільшим постачальником вінчестерів, після того як придбав HDD бізнес у Quantum. Протягом кількох років компанія мала фінансові труднощі та в результаті була у 2006 році придбана Seagate. Після купівлі Seagate постачала вінчестери Maxtor протягом ще декількох років, оскільки зовнішні накопичувачі були сильною стороною Maxtor, але ринок таких пристроїв десять років тому був досить невеликим. Однак у підсумку Seagate перестала використовувати цю торгову марку.

Олексій Ліщук
Олексій Ліщук
IT-журналіст з давніх-давен. Володіє унікальним талантом знаходити чудові речі в китайських інтернет-магазинах.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися