Fallout: New California вийшов після 9 років розробки

Radian-Helix Media оголосила реліз Fallout: New California. Розробка проекту тривала з 2009 року.

Про створення глобального моду Fallout: New California в Radian-Helix Media говорили ще 9 років тому. Спочатку модифікація розроблялася під Fallout 3, пізніше команда адаптувала доповнення для New Vegas, а якби ще трохи почекали, то могли б апдейтнутися до Fallout 76.

Сюжетно Fallout: New California повинна встановити зв’язок між New Vegas, другим і третім Фоллаут. У доповненні розповідається про війну між Анклавом і НКР (Новою каліфорнійською республікою). Грати звично пропонують за вихідця одного зі Сховищ.

За словами розробників, сюжет написаний у найкращих традиціях серії, а в кінці на геймера очікують альтернативні фінали загальною кількістю до 13. Час проходження моду – 6 годин за основною сюжетною лінією і 30 годин при дослідженні локацій і виконанні сторонніх квестів. Схоже, Fallout: New California не «пальцем роблена». Команда написала величезну кількість діалогів, більшість з яких озвучено 42 акторами (близько 14 000 реплік).

Мод доступний для завантаження на офіційному сайті проекту. Остання версія містить повноцінний реліз 2.0, тому власникам бети радимо оновитися.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я