Fallout: New California вийшов після 9 років розробки

Radian-Helix Media оголосила реліз Fallout: New California. Розробка проекту тривала з 2009 року.

Про створення глобального моду Fallout: New California в Radian-Helix Media говорили ще 9 років тому. Спочатку модифікація розроблялася під Fallout 3, пізніше команда адаптувала доповнення для New Vegas, а якби ще трохи почекали, то могли б апдейтнутися до Fallout 76.

Сюжетно Fallout: New California повинна встановити зв’язок між New Vegas, другим і третім Фоллаут. У доповненні розповідається про війну між Анклавом і НКР (Новою каліфорнійською республікою). Грати звично пропонують за вихідця одного зі Сховищ.

За словами розробників, сюжет написаний у найкращих традиціях серії, а в кінці на геймера очікують альтернативні фінали загальною кількістю до 13. Час проходження моду – 6 годин за основною сюжетною лінією і 30 годин при дослідженні локацій і виконанні сторонніх квестів. Схоже, Fallout: New California не «пальцем роблена». Команда написала величезну кількість діалогів, більшість з яких озвучено 42 акторами (близько 14 000 реплік).

Мод доступний для завантаження на офіційному сайті проекту. Остання версія містить повноцінний реліз 2.0, тому власникам бети радимо оновитися.