П’ятниця, 23 Лютого, 2024

Східні забобони: моделі OnePlus 4 не буде

Якщо вірити останнім «зливам» інформації та пліткам у Мережі, флагмана OnePlus 4 не буде, пише knowyourmobile. Замість цього виробник відразу випустить модель OnePlus 5.

oneplus_5_01

Це пов’язано з тим, що жителі Сходу неоднозначно ставляться до числа «4». В Японії, Кореї та Китаї за вимовою ця цифра співзвучна зі словом «смерть». Саме тому в багатьох лікарнях, установах і різних будівлях, розміщених у цих країнах, часто навіть відсутній четвертий поверх. З цієї ж причини, до речі, і компанія Meizu пропустила четвірку, перестрибнувши з моделі смартфона Meizu M3 на M5. Аналогічно ситуація складеться і з OnePlus. Моделі OnePlus 4 не буде, а замість неї випустять наступний після OnePlus 3 флагман з назвою OnePlus 5.

За відомостями, отриманими від інсайдерів, головною особливістю OnePlus 5 стане керамічний корпус на зразок Xiaomi Mi Mix. Щодо технічних характеристик, OnePlus 5 отримає AMOLED-дисплей з роздільною здатністю 2К (2560х1440 пікселів), потужний процесор Qualcomm Snapdragon 835, 6 ГБ оперативної пам’яті (а може, й усі 8 ГБ) та операційну систему Android 7.0 Nougat. Поки що це вся інформація про наступний флагман компанії OnePlus, яка більш-менш схожа на правду.

Олексій Ліщук
Олексій Ліщук
IT-журналіст з давніх-давен. Володіє унікальним талантом знаходити чудові речі в китайських інтернет-магазинах.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися