Шутер Call of Duty прийде 1 жовтня на смартфони

Грати пропонується у двох режимах – простому та поліпшеному

Популярна стрілялка Call of Duty уже за кілька днів з’явиться на мобільних гаджетах Android та iOS. Новинка називатиметься Call of Duty: Mobile  і буде схожою на свого старшого брата для ПК та ігрових приставок. Розробники – Activision та Tencent Games – кажуть, що мобільна версія стане відразу доступною для всіх користувачів у магазинах Google Play та App Store.

Гра Call of Duty: Mobile буде розповсюджуватися за моделлю free to play з внутрішньоігровими купівлями. Мобільний варіант пропонуватиме, серед іншого, режим королівської битви на 100 гравців. Гравцям також будуть доступні знайомі їм ігрові карти, режими суперництва та персонажі, з Алексом Мейсоном, Томасом Мерріком, Саймоном Райлі включно. У грі також буде зброя з ігор Call of Duty: Black Ops, Call of Duty: Modern Warfare та інших випусків цієї франшизи. «Стволи» можна буде налаштовувати – система підвищення рівня дозволяє модифікувати такі параметри, як темп стрільби, вбивча сила тощо.

Грати пропонується у двох режимах – простому та поліпшеному. Перший виконує автоматичну стрільбу по ворогах. У другому цілити в супротивника доведеться самостійно. Щоб точніше це робити, розробники пропонують 17 налаштувань точності.

Уперше про розробку Call of Duty: Mobile оголосили в березні 2019 року. Тоді ж відкрили реєстрацію для бажаючих взяти участь у бета-тестуванні.