Siemens розробила роботів-павуків

Компанія Siemens створила роботів нового покоління, які можуть привести до нової промислової революції. Вони вміють самостійно приймати рішення, спілкуватися один з одним і працювати в команді, повідомляє NV.ua.

Siemens створює роботів-павуків

Компанія Siemens створює армію роботів-павуків на заміну людині та застарілим машинам. Зовні вони нагадують павуків і окремо можуть виконувати лише невеликі завдання, але зграї таких роботів цілком під силу створити фюзеляж літака або автомобільний кузов.

Siemens створює роботів-павуків

Їх розробили фахівці технологічного центру компанії в Принстоні. Роботи отримали назву SiSpis – від Siemens Spiders (Павуки Сіменс). По суті, це невеликі 3D-принтери для виготовлення деталей у промисловому виробництві.

Siemens створює роботів-павуків

«Павуки» оснащуються камерами і лазерними сканерами. З їхньою допомогою роботи можуть орієнтуватися в просторі і чітко розуміти межі своєї робочої ділянки. Це необхідна навичка, оскільки Siemens хоче, щоб роботи працювали спільно.

Siemens створює роботів-павуків

Павуки можуть стежити за зарядом власних батарей, самостійно йти на підзаряджання та попередити свого зарядженого «колегу», щоб той підмінив його. SiSpis можна перепрограмувати для виконання різних завдань.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я