Скільки смартфонів потрібно, щоб зупинити кулю та врятувати життя

В інтернеті можна знайти багато історій про те, як випадкові предмети рятували життя, приймаючи постріл на себе. Досить часто мова в таких розповідях йде про смартфони, адже сьогодні вони є у багатьох. Але то була радше випадкова вдача. А скільки саме пристроїв гарантовано зупинять кулю? Це дізнався блогер EverythingApplePro, який опублікував відео на своєму YouTube-каналі:

Раніше блогер неодноразово розстрілював різні смартфони з різної зброї, але тепер вирішив сконцентруватися на пристроях Samsung і Apple. Він взяв по сім смартфонів кожного виробника та вишикував їх у два ряди, поставивши попереду флагмани – відповідно, Samsung Galaxy S7 і iPhone 6s. Пристрої розстріляли з автоматичної гвинтівки FN FAL, напівавтоматичного AR-15 і автомата AK-47.

За підсумками експерименту iPhone виявилися кращими в ролі «бронежилетів» порівняно із Samsung Galaxy. Можливо, причина в тому, що корпус більшості iPhone виготовлений з металу, а у південнокорейських пристроїв кришки скляні. У цілому, щоб врятувати життя, потрібно п’ять iPhone або шість Galaxy.

Смартфони також можуть виручити, якщо ви забули пройти технічне обслуговування та змінити зношені гальмівні колодки на нові. Гаджети iPhone здатні зупинити навіть спорткар Porshe 911, але лише якщо швидкість не перевищує 60 км/год.