Skype отримав шифрування розмов від пристрою до пристрою

Формат шифрування end-to-end поширюється в Skype на текстове спілкування і пересилання файлів, але не торкається аудіо- та відеодзвінків.

Спілкуватися в Skype має стати трохи безпечніше – месенджер переходить на новий формат шифрування. Тепер дані захищаються безпосередньо на пристрої і відправляються вже в зашифрованому вигляді. Для цього Microsoft уклала партнерство з месенджером Signal.skype

Особливість системи полягає в тому, що дані в захищеному вигляді надсилаються з одного пристрою на інший, і якщо хтось перехопить інформацію по дорозі, він не зможе отримати доступ до даних. Подібну технологію захисту даних використовують всі популярні месенджери: Telegram, WhatsApp, Viber, Facebook Messenger. Утім, не варто забувати головний недолік такої системи – ключі шифрування видають центральні сервери, і доступ до них є в персоналу.

Формат шифрування end-to-end поширюється в Skype на текстове спілкування і пересилання файлів, але не торкається аудіо- та відеодзвінків. Вони шифруються звичайним способом через центральний сервер.

Шифрування end-to-end вже доступно для програми Skype Insider версії під Windows, Linux, Mac, iOS і Android.