Smart Eyewear від Huawei виглядають, як звичайні окуляри

26 березня компанія Huawei провела презентацію своїх нових смартфонів P30 і P30 Pro, а також показала ще кілька технічних новинок. Однією з найбільш незвичайних стали смарт-окуляри Smart Eyewear, створені Huawei спільно з південнокорейською компанією Gentle Monster.

Головна особливість Smart Eyewear в тому, що вони практично не відрізняються від звичайних окулярів, правда, і функціонал мають обмежений. Зокрема, повідомляється, що в окулярах не буде вбудованої камери, нібито для забезпечення конфіденційності.

Що стосується технічних параметрів – гаджет захищений від пилу і вологи за стандартом IP67 і може використовуватися як навушники за рахунок технології кісткової провідності, яка передає звуки прямо у внутрішнє вухо. На окулярах відсутні будь-які кнопки, і, щоб виконувати дії (відповідати на дзвінки), досить буде просто торкнутися оправи в потрібному місці. Передбачений вбудований NFC-модуль. Заряджається Smart Eyewear через USB-C або в спеціальному футлярі, який йде в комплекті.

Huawei обіцяє випустити гаджет на ринок уже до середини літа 2019-го, але навіть приблизна вартість поки не називається.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я