Новий iPad Mini краще не ламати, бо його майже не відремонтуєш

Серед плюсів конструкції експерти відзначають використання стандартних гвинтів Phillips

Оновлена версія компактного планшета Apple iPad Mini нещодавно надійшла у продаж, й експерти ресурсу iFixit традиційно перевірили її ремонтопридатність. Виявилося, що розібрати девайс дуже складно – він набрав усього 2 бали з 10 можливих.

Серед плюсів конструкції експерти відзначають використання стандартних гвинтів Phillips і те, що для розбирання достатньо однієї викрутки. Начиння у нового iPad Mini модульне, і його можна вільно замінювати. Проблеми можуть виникнути хіба що з портом Lightning, який розпаяний на материнській платі.

Традиційно Apple робить дуже складною заміну сучасного витратного матеріалу всіх гаджетів – батарею. Клей усередині планшета також утримує багато компонентів і кабелів, ускладнюючи ремонт. Також, оскільки кнопка «Додому» має вбудований датчик відбитків Touch ID, при її заміні доведеться міняти весь дисплей.

Свій компактний 7,9-дюймовий планшет iPad mini Apple оновлювала востаннє 2015 року. Він незмінно продавався до 2017-го, коли компанія понизила ціну до 399 доларів за модель з 128 ГБ. Презентована цього року новинка отримала процесор A12 Bionic, який, за обіцянками Apple, надає триразове зростання продуктивності, а також приріст графічної потужності в дев’ять разів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я