Android – фальшива відкрита система, iOS ще гірша – директор Epic Games Тім Свіні

Свіні назвав Android фальшивою відкритою системою через те, що вона висуває перед користувачами бар’єри

Директор ігробудівної компанії Epic Games Тім Свіні на виставці DICE Summit у Лас-Вегасі закликав індустрію бути більш відкритою. Він каже, що потрібно звільнитися від монопольних практик Google та Apple – власників мобільних операційних систем.

Свіні назвав Android фальшивою відкритою системою через те, що вона висуває перед користувачами бар’єри. Мова йде про те, що одна з найпопулярніших ігор сучасності Fortnite спочатку не була доступна в магазині Google Play, а її пропонувалося завантажувати безпосередньо із сайту Epic Games. За словами Свіні, Google показувала користувачам страшні попередження про ризики встановлення додатків зі сторонніх джерел. Користувачів також змушували робити додаткові дії, щоб отримати Fortnite у своєму Android.

Серед інших складнощів директор Epic назвав важкі переговори із Sony, Microsoft та Nintendo, щоб користувачі могли грати у Fortnite з друзями на різних ігрових платформах.

Свіні також нагадав, що гравці та розробники страждають від фінансового тиску. Тоді як глобальні платіжні системи Visa та Mastercard беруть від 2,5% до 3,5% комісії за транзакцію, магазини додатків вимагають у 10 разів більше. Комісія Steam, Apple та Google складає 30%. Магазин Epic Games Store збирає 12% комісії.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я