Смартфони відволікають водіїв протягом 6% часу будь-якої поїздки

Попри закони, які забороняють користуватися мобільними гаджетами за кермом, майже 88% водіїв продовжують це робити. Такі дані оприлюднила американська компанія Zendrive. Це найбільш масштабне подібне дослідження.

 

 

Поведінку водіїв за кермом експерти вивчали впродовж трьох місяців. А в дослідженні взяли участь близько 3,1 млн водіїв, які за цей час зробили 570 млн поїздок загальною протяжністю понад 8 млрд км.

У 88% поїздок водій використовує мобільний телефон або смартфон. За годину їзди водій витрачає близько 3,5 хвилин часу на те, щоб відволіктися на мобільний пристрій. З 8 млрд км, які проїхали водії-учасники, майже 467 млн км вони провели, не приділяючи належної уваги дорожній обстановці. У середньому водії відволікаються від дороги на гаджети протягом 6% часу кожної поїздки.

Користуватися смартфоном за кермом заборонено, бо короткий погляд на екран смартфона збільшує ймовірність ДТП у 20 разів. За дві секунди, поки водій не дивиться на дорогу, а зосереджений на гаджеті, автомобіль на швидкості 90 км/год проїжджає два баскетбольних майданчики.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я