П’ятниця, 14 Червня, 2024

Смартфони заважають швидкості у ресторанах

Поки японці страждають через телефони від випадкових зіткнень на вулиці, американцям ці гаджети заважають нормально поїсти. Вони стали дедалі частіше жалітися на те, що їх надто повільно обслуговують, і їжу доводиться чекати дуже довго. Ресторан у Нью-Йорку вирішив з’ясувати, наскільки виправдані ці скарги, і виявив, що у своїх проблемах винні самі відвідувачі.

Своє розслідування власники закладу провели через те, що він постійно розширює свій штат, а відвідувачі продовжували жалітися на повільне обслуговування. Для цього вони взяли дві плівки з камер спостережень для типового робочого дня, проте одне відео було відзняте у 2014 році, а друге – у 2004 році.

Виявилося, що багато людей приходять до закладу, сідають на вільне місце та починають розважатися зі своїми смартфонами. Тому коли до них через деякий час підходили офіціанти, вони не знали, що хочуть замовити. Такі ж відвідувачі часто не починали їсти одразу після того, як їм приносили замовлення. Вони починали фотографувати продукти та завантажувати знімки до соцмереж – на це в середньому вони витрачають до 3 хвилин. За цей час їжа встигає охолонути, і клієнти часто відправляють її на повторний підігрів. Через це, кажуть власники ресторану, їхній заклад стає менш ефективним в обслуговуванні, адже споживачі проводять у ньому багато часу, впродовж якого займаються сторонніми справами.

«Споживачі у більшості випадків зайняті своїми смартфонами, через що, наприклад, їм потрібно на 20 хвилин більше, щоб замовити чек після обіду, – кажуть власники закладу. – Окрім цього, їм потрібно ще 15 хвилин після оплати рахунку, щоб вийти із закладу, на відміну від ситуації 10 років тому».

попередня стаття
наступна стаття
TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися