Неділя, 26 Травня, 2024

Смартфони Pixel вважають, що сучасні пісні звучать як спуск води в туалеті чи електрична зубна щітка

Смартфони Google Pixel здивували своїх власників відношенням до сучасної естради. На думку цих смартфонів деякі популярні пісні звучать як змивання унітазу або електрична зубна щітка.

Однією з функцій телефонів Google Pixel є додаток “Зараз граю”. З нею користувачі можуть дізнатися, що за музика грає поруч. Коли пісня звучить, програма фіксує кілька секунд мелодії та порівнює її зі своєю бібліотекою.

Користувач Reddit каже, що, коли його Pixel 6 Pro чує, як спускають воду в туалеті, він думає, що це співає популярна співачка Адель.

Інші користувачі також виявили, що шум, який вони видають, чистячи зуби вранці електричною зубною щіткою, змушує їхній Pixel 6 думати, що вони слухають “Мрію про Арракіса” з саундтреку фільму “Дюна”.

Ще один реддітор сказав, що його Pixel думав, що пісня, яку він слухав, була Копакабана Баррі Манілоу, хоча насправді пісня взята з відеоігри Forza Horizon 5, яка безумовно не включала Копакабану в свій саундтрек.

Можливо, в одному з найбільших збоїв штучного інтелекту Pixel 5 проаналізував звук відбійного молотка, використовуваного для будівництва, в якості музики від таких артистів, як Imagine Dragon, The White Stripes і Dresden Dolls.

Один користувач Pixel 3 каже, що його телефон повідомляє йому, що його електрична зубна щітка грає REM The Great Beyond. Інший користувач Pixel 3 сказав, що коли телевізійні персонажі X factor почали кричати один на одного, телефон думав, що грає U2 «З вами або без вас».

Pixel 6 і Pixel 6 Pro вивели телефони Google на новий рівень технологій в цьому році. Їх можна вважати серйозними конкурентами iPhone. Google оснастив телефони власним процесором Google Tensor зі штучним інтелектом. Це дозволяє телефонам пропонувати, наприклад, функцію Magic Cleaner, яка видаляє небажаних людей і предмети з фону фотографій.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися