Понеділок, 15 Липня, 2024

Стало відомо, чому електромобілі досі непопулярні

Попри всі зусилля влади та виробників електричний транспорт залишається непопулярним серед користувачів. Учені з британського Інституту автомобільної промисловості (IMI) спробували з’ясувати, чому електромобілі, незважаючи на численні переваги, досі залишаються аутсайдерами ринку продажів.

Британські вчені запитали двох тисяч водіїв про те, що заважає їм пересісти зі звичних автомобілів на електротранспорт. Майже 70% з них назвали головною проблемою високу вартість страховки. Наприклад, у Великій Британії страховка для електромобілів і гібридів обходиться власникам у півтора рази дорожче. Це результат значно вищої вартості ремонту електрокарів. Крім того, в Англії лише 1% автосервісів авторизований для роботи з електромобілями.

Близько 38% відсотків водіїв вважають питання забруднення навколишнього середовища безумовно важливим, проте лише 17% з них готові вирішувати його за допомогою власного гаманця.

А ось для молоді електромобілі є більш привабливими: перейти на них згодні 21% британців віком від 18 до 24 років, а серед тих, хто старше 55 років, таких знайшлося всього 9%.

За даними експертів, сьогодні у світі налічується близько 1,3 мільйона електромобілів. Аналітики припускають, що до 2035 року в США як мінімум 10% всіх нових транспортних засобів будуть електричними, через що вартість нафти буде неухильно знижуватися.

admin
admin
Адміністративний акаунт ресурсу. Адміністратор усе бачить, усе править.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися