Середа, 22 Травня, 2024

Стратегія Age of Empires вийде в роздільній здатності 4K

Microsoft перезапустила класичну стратегію Age of Empires. Це фактично відома багатьом гра 1997 року, але для сучасних платформ. Нова гра Definite Edition буде підтримувати 4К та міститиме, окрім націй з оригінальних частин, нації з доповнення Rise of Rome.

Microsoft Studios, яка займається розробкою стратегії AoE: Definitive Edition, показала трейлер нової версії і запропонувала записатися на бета-тестування. Це можна буде зробити на сайті AoE (https://www.ageofempires.com/).

Окрім підвищеної роздільної здатності новий випуск Age of Empires отримає свіжий саундтрек і графіку. Злегка зміниться і механіка самої гри: судячи з трейлера, мова в основному йде про інтерфейс, наприклад, з’явилися нові рівні масштабу карти. Сама суть стратегії при цьому залишиться незмінною. У гру також увійде і доповнення Rise of Rome.

Реліз Definite Edition відбудеться пізніше у 2017 році. На яких платформах, окрім Windows 10, можна буде в неї пограти – поки невідомо. Але в анонсі Microsoft уточнювала, що Definitive Editon підтримує мультиплеєр Xbox Live.

Перша версія Age of Empires вийшла в 1997 році для ПК. Її випустила фірма Ensemble Studios, а видавцем була Microsoft Game Studios. У серію входять вісім ігор, з яких чотири доповнення, і стратегія Age of Mythology. Остання вважається нащадком гри Age of Empires II. Окрім цього, у серію входить онлайнова мультиплеєрна гра MMORTS AoE Online.

Ігри серії Age of Empires свого часу визнавали найкращими іграми року. Наприклад, у 2000 та 2001 роках їх назвали найкращою комп’ютерною стратегією року за версією видання Academy of Interactive Arts & Sciences. Подібний титул найкращої стратегії реального часу року грі також присудило видання GameSpy. Воно також відзначило гру титулом за найкращу графіку 2005 року. З Age of Empires також проводяться комп’ютерні турніри: у 2014 році World Series of Video Games оголосило призовий фонд у $120 000 для цієї гри.

За даними Microsoft, було продано близько 20 мільйонів копій ігор із серії Age of Empires. Випуском удосконаленої першої гри Microsoft Studios відзначає двадцятиріччя серії.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися